Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Євроклуб

Європейський клуб "PLANET"

куратор Анжієвська Лариса Петрівна

Молоде покоління українців, що народилося в незалежній Україні, однозначно асоціюють себе з Європейським світоглядом, Європейськими цінностями й традиціями.

Ще в 1970 році Деніс де Рожемон у своєму "Відкритому листі до європейців" сказав: "Не буде Європи, якщо не буде європейців. Але що сформує європейців, якщо не виховання? Кажучи, що все залежить від виховання, стверджуємо, що все залежить від вихователей і їх формування. Тобто, перед тим, як ми зможемо "створити Європу", потрібно спочатку "створити те, що є європейським". А це відбувається в першу чергу у думках."

Європейський клуб у нашому закладі був заснований у 2007 році. Діяльність клуба залежить передусім від нашої ініціативи. Кожна ідея є доброю, якщо вона призводить до реалізації цілей Статуту.

У 2010 - 2011 навчальному році члени євроклубу "PLANET" приймали участь у різноманітних заходах і проектах:

• З 15 по 21 листопада 2010 року - активна участь у Європейському освітньому тижні.
  • Грудень - лютий 2010 р. - участь у першому турі Всеукраїнського конкурсу серед шкільних євроклубів "Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!".
  • Лютий 2010 р. - вихід у фінал Всеукраїнського конкурсу серед шкільних євроклубів "Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!".
  • 24.02.2011 р. - активна участь у SKYPE - конференції з Сумськими євроклубами на тематику волонтерства.
  • 27.04.2010 р. - участь в одноденному тренінгу з написання проектів серед шкільних європейських клубів Вінницької області.
  • 05.05.2011 - 10.05.2011 рр. - участь у Всеукраїнському проекті "Все ще повертаючись до Криму: дослідження історії та освіта у сфері прав людини за допомогою візуальних засобів.
  • .

• 18.05.2011 р. - активна участь в обласній конференції шкільних євроклубів Вінниччини "Разом до об'єднаної Європи".
  • 16.05.2011 р. - перегляд презентації мультимедійних екскурсій "Вінниця - місто європейських цінностей".
  • 20.05.2011 р. - активна участь у театралізованому диспуті "Молодь - за європейські цінності!" напередодні святкування Дня Європи.
  • 24.05.2011 р. - перемога у дебатах серед шкільних європейських клубів міста Вінниці.
  • 20 жовтня 2011 року у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки "Все ще повертаючись до Криму..." за результатами одноїменного всеукраїнського проекту, у якому брали участь члени нашого євроклубу (Колтунова Анастасія, Єзерська Аліса, Цивалюк Катерина), метою якого є підвищення обізнаності молоді з питань прав людини через дослідження, аналіз та візуалізацію життєвих історій кримських татар з використанням підходів освіти в області прав людини.

У 2012 - 2013 навчальному році було проведено чимало цікавого

Квітень - травень 2012 року члени євроклубу "РLANET"взяли активну участь в обласному конкурсі дитячих плакатів на тему "Україна приймає ЄВРО 2012"

19 травня 2012 року - Переможці конкурсу малюнку на полотні "Я поділяю Європейські цінності"

В рамках святкування Дня Європи 2012, найгарніші дівчата євроклубу працювали у європейському кварталі "Відкрий Європу для себе!"

2013 - 2014 навчальний рік

24 січня 2013 року у читальній залі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязева - нас нагороджували за активну участь у загальноукраїнському конкурсі "MАММЕDIA: Свобода!

Жовтень 2013 року.

Президент євроклубу"РLANET"Сурсаєва Анна, учениця 10 - ЕК класу, стала номінантом в обласному етапі Всеукраїнському конкурсі есе "Я - європеєць!"

Травень 2014 року участь у конкурсі дитячих малюнків "Моя Україна в європейській родині";

17 травня 2014 року - активна участь у святкуванні Дня Європи у Вінниці.

2015-2016 н.р.

1. Учні закладу та члени клубу брали участь в on-line конкурсі «Євро - квіз»;

2. Здійснили туристично-краєзнавчі подорожі історичними місцями України: Кам'янець-Подільський, Хотин, Львів та ін.;

3. Травень 2015р. участь у Науковій конференції з темою дослідницької роботи «Європейські цінності-український вимір»;

4. Брали участь у шкільних та міських заходах з нагоди відзначення Дня Європи у м.Вінниці

5. Листопад 2015 - березень 2016 р. участь в ІІІ Всеукраїнському конкурсі есе «Я-європеєць»,
Роботи учениць 9-Л Мазуренко Людмили та Кревської Ірини були відзначені сертифікатами.

6. Березень 2016 р. - офіційне зібрання кураторів євроклубів.

7. Травень 2016 р. - участь у Дитячому обласному конкурсі поробок на тему: «Українці мають таланти», сертифікатами були нагороджені - учениця 6-А класу Шевчук Юлія та учні 2-І класу, які були найактивнішими.