Тижнева віртуальна МINT-академія

Учні закладу Нечитайло Софія (ІІІ-Л), Говалло Єлизавета (ІІІ-Е), Педченко Ксенія (ІІІ-М) та Луцишин Вячеслав (ІУ-МК) стали стипендіатами тижневої віртуальної МINT-академії, яка була організована Гете-Інститутом у м. Геттінгені.

Дистанційні навчальні заходи відбувалися в період з 11 по 15 жовтня 2021. Протягом тижня учні партнерських шкіл з України, Росії та Узбекистану під керівництвом німецьких науковців не лише покращували знання німецької мови, а й знайомились із професіями, які пов’язані із природничими дисциплінами, відвідували біолабораторію та космічну станцію. В останній день учні презентували спільний проєкт "Професії майбутнього". MINT-академія- чудова можливість навчитися новому і отримати безцінний досвід.