Зустріч директорів PASCH

Німецький культурний центр Goethe-Institut, що є складовою частиною Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, організували та провели щорічну зустріч директорів шкіл-партнерів в рамках ініціативи «Школи: Партнери Майбутнього» (PASCH).

Зустріч тривала з 20.09 по 23.09 у містах Львові та Долина. Цікаві доповіді, зустрічі онлайн і офлайн, робота в творчих групах, відвідування освітніх закладів, все це і багато іншого відбувалося в атмосфері взаєморозуміння, підтримки і небайдужості. З привітальним словом до директорів звернулася директорка Катаріна Бук. Про проектну роботу ініціативи PASCH та мовні курси, іспити розповідали Віта Тимченко та Ольга Кісельова. На онлайн зв’язок вийшли Керстін Дальйо («DAAD-стипендії для PASCH, Німеччина як дистанція для навчання у ВНЗ»), Яна Осадча розповідала про програму «Міст до вищої освіти». Змістовною і цікавою виявилася онлайн зустріч з Тщмасом Шпаном (Каліфорнія), яка сприяла жвавій роботі в групах та бесіді на тему «Трансформація системи освіти: вчитися, вчити і управляти в час діджиталізації». Учасники зустрічі малу змогу поставити запитання представнику Міністерства освіти і науки України, Роксолані Швадчак та представнику Міністерства цифрової трансформації України Олексію Мінакову.

Відбулися зустрічі в приміщеннях шкіл партнерів, знайомства з педагогічними  та учнівськими колективами Ліцею міжнародних відносин ім.В.Стуса у м.Львів та Ліцею «Європейський № 6» в Долині. Наш заклад на зустрічі представляла директорка Ганна Романова.